פיתוח הנדסי: מרעיון ועד מוצר חדש

פתרונות הנדסיים 360° לפיתוח מוצרים

״המוצר שלי ישנה את העולם…״

הדרך ממחשבה על מוצר מהפכני ועד לפיתוחו מלווה באתגרים והמון סימני שאלה. הקושי להתקדם ולהוכיח את התכנות המוצר שלכם הינו קושי לגיטימי גם ליזמים מנוסים או חברות עטירות משאבים.  

בדיוק בשלב זה, אנו ב-C Point נכנסים לתמונה.  נוביל אתכם משלב הרעיון המופשט, דרך בדיקת התכנות ועד לפיתוח וביצוע. הערך המוסף שלנו, הידע והניסיון הפרקטי הנרחב באים לידי ביטוי בכל אחד משלבי הפרויקט.

הערך המוסף שלנו בכל אחד משלבי פיתוח מוצר

שלב הרצון, חלום ואי הודאות
C Point תלווה אתכם בבטחה בדרך המאתגרת שבין חלום על פיתוח מוצר להגשמתו. כבר בשלבים מוקדמים, נוכל לתת לכם מענה על ידי אפיון ראשוני ובדיקת התכנות ולהוביל אתכם משלב הרעיון אל הפרקטיקה. נייצר עבורכם מסגרת ראשונית בסיסית של הדרישות והתהליכים הרלוונטים למוצר שלכם, נענה על שאלות ונסיר חששות. אנו מציעים שיחת ייעוץ או פגישה ראשונית ללא עלות.
שלב המחקר וגילוי המוצר
על מנת לבנות נקודת פתיחה תחרותית ככל הניתן ובכדי ליעל את משאבי הפיתוח, נצא למחקר בו נסקור טכנולוגיות קיימות ומתחרים: מה הבעיה שהמוצר מיועד לפתור? אילו פתרונות קיימים בשוק? מה החידוש מול המתחרים? ועוד.
הניסיון שלנו C Point יביא להתייעלות התהליך ודיוקו ויותיר לכם יותר משאבים שיופנו לפיתוח מתקדם בהמשך. נציג את הדרך האופטימלית לפתרון הבעיה, הן מבחינת חווית משתמש והן ביצוע בטכנולוגיות נכונות, יעילות ואיכותיות.
שלב בדיקת התכנות וגילוי הלקוחות
כאשר ניגשים לפיתוח מוצר בעל חידוש אמיתי, בדיקת התכנות מול לקוחות אמיתיים הינו שלב קריטי. אנו ננהל ונבצע בדיקת MVP של דגם ראשוני מול קהל לקוחות רלוונטי לצורך קבלת פידבק והתייעלות. שלב זה אינו הכרחי במוצרים שעוברים שיפור בלבד.
שלב תכנון ועיצוב ראשוני של מוצר מאופיין
שלב בו נבנה את השלד התכנוני והעיצוב של המוצר. נגבש פתרונות הנדסיים נבחרים ואינטגרציה לתוכנית עבודה. בשלב זה נתייחס לממשקי עיצוב, ממשקי חומרה ותוכנה, תכנון כללי ומהיר (ללא שיקולי ייצור), תכנון לבדיקת DOE ייצור דגמים, אבי-טיפוס והרכבות.
שלב תכנון מפורט לייצור
תכנון סופי ומותאם טכנולוגיית ייצור, הפקת שרטוטי ייצור והוצאת תיק ייצור מסודר.

סי פוינט מחוייבת לכם!

אנו אחראים על איכות העבודה, התפוקה, עמידה בלוחות הזמנים ושותפים לתשוקה שלכם להצליח.

בעוד אתם, כלקוח, מתמקדים בעיסוק הליבה שלכם, אנו לומדים את הצורך לעומק, מתכננים תהליך ייצור אפקטיבי המותאם לדרישתכם תוך ניהול משאבים נכון, צמצום סיכונים ושקיפות מלאה.

למה 
כדאי 
לעבוד איתנו?

נגשר על הפער בהעדר המשאבים המתאימים בארגון

check

נעבוד איתכם, עבורכם, בדרך שלכם

check

נחסוך לכם זמן יקר בפיקוח אחר גורמים חיצוניים ושילובם בפרויקט

check

נייעל את התנהלות הפרויקט – זמני תגובה מהירים ושיתוף פעולה פורה בין כל הגורמים

אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו

בשיחת ההיכרות נערוך סקירה מהירה של הרעיון שלכם ונשרטט את שלבי התהליך העיקריים. כבר בשלב זה נוכל לייצר עבורכם ערך משמעותי מבחינת ההתכנות הטכנולוגית, הערכות זמן ועלות, התכנות עסקית ראשונית ועוד.

דילוג לתוכן