אבי טיפוס וייצור

אב טיפוס הוא דגם ראשוני המשמש לבחינה וניסוי של מוצר או חלק חדש, לפני מעבר לייצור המוני והוצאות כספיות כבדות. מעצם טבעו, האב טיפוס מיוצר לרוב מחומרים וטכנולוגיית ייצור המתאימים לייצור דגמים כמו הדפסות תלת מימד, יציקת חומרים, כרסום ועוד. 

שיטת העבודה הנ"ל איננה מדמה באופן מלא את המוצר הסופי, אך יתרונה טמון הן בעלות נמוכה משמעותית ביחס לכלי ייצור סופיים והן מכך שהיא מאפשרת למידה רבה טרם השקעה כספית משמעותית. 

עם בחירת חומרים וטכנולוגיית ייצור נכונה, ניתן להעריך באופן די מדויק את התנהגות ונראות המוצר הסופי.  ייצור אבטיפוס הוא שלב קריטי בפיתוח מוצר המיועד לשיווק בתפוצה רחבה והוא מאפשר הבנה טובה מאד של תכונות המוצר, התנהגותו ויכולותיו. 

פיתוח אב טיפוס כולל ביצוע אנליזות ובדיקות מקיפות לפני מעבר לייצור וזהו שלב מקדים שחוסך עלויות בהמשך ומסייע להפחתת פגמים שאינם נראים לעין על מסך המחשב.

אב טיפוס מקפל בחובו מעלות רבות. בנוסף להיותו הדרך המהירה והנכונה לבדיקות התאמה מול המפרט ומול לקוח הקצה, הוא מייצר reference point (נקודת ייחוס) ורמת ביטחון. כפועל יוצא מזה יש בו כדי להאיץ את תהליך הפיתוח.

באמצעות אבי טיפוס ניתן לבחון, להתמקד ולשפר במהירות את תכונות הליבה של המוצר, לקבל משוב אמיתי ממשתמשי הקצה. זאת בכדי למנוע בזבוז משאבים מיותרים (עלות וזמן) כאשר מגיעים לייצור מכלים סופיים.

אנו מציעים שירותי ייצור חלקי פלסטיק מוזרקים וחלקי גומי וסיליקון במיקור חוץ לחברות. חלקים טכניים פשוטים,  חלקים בעלי מורכבות גבוהה וחלקים ויזואליים. השירות ניתן משלב התכנון המפורט, דרך שלב הביצוע, ועד להשלמת הפרויקט. לחברה קשר ישיר עם מפעלי הזרקות מובילים בסין, ידע וניסיון רב שנים הן בפן המקצועי של מתן פתרונות לטובת התאמת התכן לטכנולוגיית הייצור והן בפן התקשורתי עם מפעלים בסין.

ניסיוננו הרב מאפשר זיהוי מוקדם של כשלים אופצינאליים וביצוע התאמות טכנולוגיות של תכנון החלקים (עוביי דופן, זוויות חליצה, התכווצויות, חוזקים וכדומה), התאמות בין חלקים והרכבות, איכות ויזואלית לאורך זמן ועוד. כתיבת מסמכי איכות וניהול בקרת איכות בלתי מתפשרת בהתאם לדרישות והמורכבות. 

השירות כולל שילוב טכנולוגיות של הלחמה אולטראסונית,הלחמות חום, צביעה, הדפסות, הרכבות מכלולים, מימוש של חלקי משנה נוספים כמו מגעי סוללות, דבקים, ספוגים הנדסיים וכדומה.

טכנולוגיות ייצור עיקריות:

למה לעבוד איתנו?

תמיכה טכנית להתאמות טכנולוגיות, בחירת חומרים וטכנולוגיות ייצור

איכות גבוהה, מחיר הוגן ,זמני אספקה קצרים, ותמיכה בכל השלבים

עבודה עם יצרנים מובחרים ואמינים המספקים יחס איכות/מחיר גבוה

בקרת איכות - תאימות לדרישות, הרכבות, חומרים, נראות, מידות וכו

אחריות מלאה לתוצר הסופי, מס' איטרציות עד לשביעות רצון הלקוח

דילוג לתוכן